Kontaktirajte nasProcedo-kontakt naslovnica

 

Ime firme:           PROCEDO d.o.o.

Adresa:                Nova industrijska zona bb

Tel:                       + 387 (0)33 424 – 351

Tel/fax:                +387 (0)33 424-350

Tel/fax:                +387 (0)33 424-340

Radno vrijeme:  08:00 – 16:00h

E-mail:  info@procedo.ba

Web:     www.procedo.ba

PDV br:  200504540000

ID br.:    4200504540000

140 101 001261 3040 Sberbank BH d.d. Sarajevo

132 731 001000 8686 NLB Banka d.d. Tuzla

161 000 012806 0090 Raiffeisen BANK d.d. BiH

 

 

UPOSLENICI
Senad Pita
DIREKTOR
+387 (0)33 430 -777
senad@procedo.ba
Elvedina Pita
ADMINISTRACIJA I KNJIGOVODSTVO
+387 (0)33 424 – 350
info@procedo.ba
Selma Musić
ADMINISTRACIJA I KNJIGOVODSTVO
+ 387 (0)33 424 – 351
info@procedo.ba
Sanin Pita
KOMERCIJALA
+ 387 (0)61 202 – 943
sanin.pita@procedo.ba
Faruk Pita
KOMERCIJALA
+387 (0)61 233 – 451
faruk.pita@procedo.ba
Taiba Nazraić
ADMINISTRACIJA I KNJIGOVODSTVO
+ 387 (0)33 424 – 351
taiba@procedo.ba
Šefik Šahinović
KOMERCIJALA
+387 (0)61 777 – 662
info@procedo.ba
Dejan Božić
KOMERCIJALA
+ 387 (0)66 212 – 100
dejan@procedo.ba
Haris Podrug
KOMERCIJALA
+387 (0)61 949 – 454
info@procedo.ba
Alemka Bajramović
TEHNIČKA SLUŽBA
+387 33 424 – 342
alemka@procedo.ba
Emir Zukić
TEHNIČKA SLUŽBA
+387 33 424 – 342
emir@procedo.ba

ADRESA

Nova industrijska zona bb
71 320 Vogošća-Sarajevo
Bosna i Hercegovina